Dela

Glasba:

Živalska farma, opera v treh dejanjih;

Alamut, opera v treh dejanjih;

(S)lepa Vida, opera v dveh dejanjih;

Pod svobodnim soncem, opera v treh dejanjih;

Hymnos : Zeleni Jurij, operna enodejanka;

Odisej : Homer, rock opera;

Preprosta simfonija št. 1;

Simfonija št. 2;

Insania, simfonija št. 3;

Formositas, simfonija št. 4;

Slovenske iluzije, sinfonietta v A-duru;

The New Life, sinfonietta v F-duru;

Son Chen Dan, koncert za flavto, kitaro in godalni orkester;

L’infinito, poema za zbor in godala;

Foederis sempiterni, poema za sopran, zbor in godalni orkester;

Eclesiastes, za orkester, zbor in sopran;

Tempus fugit, za komorni orkester;

Klara in Claris, skladbi za orkester klarinetov;

Trije lumbarajski vetri, suita za mandolinski okester;

Kres, skladba za mandolinski orkester;

Selam, fantazija za flavto, klarinet, vibrafon, klavir in godalni kvartet;

Solvenus, skladba za flavto, klarinet, vibrafon, violino in violončelo;

Pomlad jesenska, suita za godalni kvartet;

Zbirka skladb za klasično kitaro;

12 skladb za duet kitar;

The Songs of Experience, pesniška zbirka Williama Blakea, uglasbena za bariton in ženski vokalni sekstet;

Beli valovi, zbirka skladb za dva soprana in duet harf;

Dru, zbirka 13 godalnih kvintetov;

Gledališka scenska glasba:

Bojan Štih: Spomenik G – Gledališče Glej;

Bernardo Dovizi Bibbiena: Kalandrija – AGRFT;

Peter Božič: Narobe osliček – Mladinsko gledališče Ljubljana;

Eugène Ionesco: Plešasta pevka – Mladinsko gledališče Ljubljana;

Andrej Hieng: Lažna Ivana – Mestno gledališče Ljubljana;

Milan Jesih: Vzpon zanesenega ekonomista – SNG Drama Ljubljana;

Edvard Kocbek: Tišina osmega jutra – SNG Drama Ljubljana;

William Shakespeare: Koriolan – Primorsko dramsko gledališče Nova Gorica;

France Prešeren: Krst pri Savici – Primorsko dramsko gledališče Nova Gorica;

France Forstnerič: Pijani kurent – SNG Drama Maribor;

James Matthew Barrie: Peter Pan – Lutkovno gledališče Ljubljana;

Kristijan Muck: Svetloba maternice – Cankarjev dom Ljubljana;

Srečko Kosovel: Prostor št. – Gledališče Glej;

Knjige:

Maja;

Začarano mesto;

Zemlja;

Krvnikov zadnji medved;

Galerija;

Knjiga pesmi;

Al-1ka;

On;

Zlata lina;

Maat;

Fotoprizmati;

54 glos;

Radijske igre:

Darkini zakladi – RA SLO;

Centralina telefonica – RAI Trieste;

La lavagna – RAI Trieste;

Vesna – RAI Trieste;

Ognjeni konjiček – Dokumentarna, CD;

Čokoladnik – Dokumentarna, CD;

Radiofonske oddaje:

Kvadratura radiofonije;

Kult ali Ura (soavtor Janez Križaj);

Sto let po Ostercu – še Osterc? (soavtor France Križnar);

Frekvence v plamenih (soavtorica Nadja Jarc);

Staranje glasbenega motiva (soavtor France Križnar);

Pesem Siren (soavtor Jaka Jarc);

O čem govorijo ptice;

Beli valovi;

Serije radijskih oddaj:

serija pravljic za oddajo Lahko noč, otroci;

serija literarnih nokturnov;

serija radiofonskih esejev za III. program RA SLO;

Video:

Biseri in čas;

Svobodne ujetnice;

Brod;

Rušiti!;

Jabolko;

L’infinito;

Dru;

TV portreti:

Goslar Demšar;

Irena Brunec, kiparka;

Maja Vidmar, prvakinja svetovnega pokala v športnem plezanju;

Maja Sonc, svetovna prvakinja v jazz baletu;

Gorazd Stražišar, gorski kolesar;

Tina Turk, evropska prvakinja v francoskem boksu;

Nagrade:

prva nagrada za besedilo otroške pesmice (Festival Blejski srček);

trikrat prva nagrada za radiofonske eseje na anonimnih natečajih Sveta RTV SLO, 1994, 1995 in 1996;

dvakrat bronasta nagrada za video na Mednarodnem video festivalu Fotogramma d’oro (Trst) in na Mednarodnem frestivalu nekomercialnega filma v Mariboru (scenarij, glasba in režija);

tretja nagrada za radijsko igro na mednarodnem festivalu Grand Prix URTI v Genovi, Italija;

prva nagrada za dokumentarno radijsko igro na mednarodnem radijskem festivalu v Mashhadu, Iran;